<oembed><version>1.0</version><provider_name>METALVIT - Since 1956</provider_name><provider_url>https://metalvit.it/en</provider_url><title>P.N.500036001TG00</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="geQSVBgZJe"&gt;&lt;a href="https://metalvit.it/en/prodotto/p-n-500036001tg00/"&gt;P.N.500036001TG00&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://metalvit.it/en/prodotto/p-n-500036001tg00/embed/#?secret=geQSVBgZJe" width="600" height="338" title="&#x201C;P.N.500036001TG00&#x201D; &#x2014; METALVIT - Since 1956" data-secret="geQSVBgZJe" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;